Neurologie
Buna seara in urma unor ameteli am ajuns la neurologie...am facut ct cap si rezultatul este ok...dar eu tot am ameteli si am facut un rmn craniu...rezultatul este urmatoru...leziuni dieminilizante nespecifice, milimetrice, localizate cerebral frontal bilateral...ati putea sa-mi spune-ti ce inseamna?va multumesc frumos...
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 8Palpitatii, ameteli, insomnie si multe altele
- 40ameteli
- 4Ameteli si dureri in zona inimii
- 11Dispnee urmata de amorteli ale mainilor.De 4 luni tot medici
- 18Ameteli
- 16ameteala si dureri in piept
- 7sotul se simte "ca dupa ce bei"... ce sa fie?
- 1ameteli si dureri de cap
- 6urechi sensibile la cel mai mic zgomot
- 16Caut raspuns la problema mea...
- 7Ameteli, tiuit urechi, dureri de cap...
- 6Efecte adverse CENTRUM A-ZINC
- 7catre ORL: ametesc dimineata
- 5Ameteala si arsuri de la piept in sus
- 6cam de 3 ani simt la ceafa o ameteala si am senzatia de cap umflat
- 0Somn tulburat, tresarire, ameteli
- 11Amețeli
- 3Ureche Infundata si tiuit
- 1Episoade de ameteli
- 7Chronic subjective diziness/ ameteala cronica subiectiva
Mai multe informații despre: Ameteala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: