nu ma aranjeaza sotul in pat | Forumul Medical ROmedic

nu ma aranjeaza sotul in pat

28-08-2012
rica12.03
Nu este medic/terapeut
rica12.03
Buna ziua, am o astfel de problema sotul nu ma satisface in pat, este al doilea partener cu care traiesc viata sexsuala, cu primul partener aceasta era excelenta, aveam orgazme la fiecare act, era romantic, acum nu imi vine sa cred ca nu voi mai avea asa ceva, este foarte rece o face repede cu scopul sa ejaculeze si atit, de mingiiere si saruturi nici nu zic. Insa problema globala care ma sperie mai mult este ca nu crede normal saruturile in zonele intime, am explicat astfel ca e un lucru normal si sanatos care pregateste organismul pentru actul sexual, nu vrea nici sa auda si cind ajung momente ca vrea sa facem dragoste ma intunec.Va rog sa ma sfatuiti ceva
3 comentarii
0
29-08-2012, ora 15:30
nik77
Nu este medic/terapeut
nik77
salutari
Va trebui sa-i explici ca preludiu e o parte importanta in sex, dragoste
daca a face sex ptr el inseamna ca.., sa termine doar el atunci aici e o problema grava, dat fiind ca sunteti casatoriti
poate, ar trebuii sa incerci tu sa faci preludiu o data, cu saruturi cu tot ce trebuie, sa-i arati ca a face dragoste nu-i doar un act de procreere sau un act fiziologic, ar trebui sa fie o arta
daca sunteti de mult impreuna ar trebui sa-ti cunoasca punctele unde te exciti, felul in care sa actioneze
dar in primul rand va trebui sa inteleaga ca trebuie preludiu si ca trebuie sa terminati amandoi, nu doar el, , , , nu poate fi atat de egoist
0
20-09-2012, ora 12:12
BODYYY
Nu este medic/terapeut
BODYYY
In ce consta un orgasm? cum imi dau seama daca prietena mea are orgasm? multumesc
0
20-09-2013, ora 18:09
mayday7700
Nu este medic/terapeut
mayday7700
cat de penibil poate fii sa iiti zica una ce sa faci in pat. mai penibil e sa nici nu faci ce zice... despartete de el ca ai cateva motive, nu esti sadifacuta, nu e dragastos cu tine si nici nu isi da interesu pt tine. tine de supravietuirea speciei sa facem sex de buna calitate, yo nici nu mai vorbesc cu una daca vad ca limitele sexuale care le ale nu sunt si limitele imaginatiei ei... fi selectiva sexual si nu o face cu totii fraierii... gandestete la urmasii tai, fa-i sa fie super-oameni :D double funny cuz is true
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: