Sexul anal... poate fi insarcinata?

479 comentarii 1 23 ..... 15 16 Înainte ›
0
08-01-2009, ora 18:41
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Nick, te amuza tipu, asa e ?
0
08-01-2009, ora 19:24
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Sincer, mor de ras...
Intotdeauna cearta virtuala intre un domn si mai multe doamne este foarte amuzanta, asta pentru ca nici unul nu cedeaza (cel putin in acest caz) ;)

Imi cer scuze ca ma amuz, dar sunteti foarte pe pozitie si aveti intotdeauna comentarii foarte amuzante!
:)))))))

Cu toate ca voi aveti dreptate...!

Va pup! (numai pe doamne ;))
0
08-01-2009, ora 21:36
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Am hotarat sa nu te mai bag in seama draga florinel, dar uite ca nu ma pot abtine.Musca tare de unde te-ai infipt cu dintii, poate nu mai ai ocazia altadata:)))
Stai linistit, eu stiu ce pot si nu ma impiedic de orice.Ai dreptate chiar daca ai fost ironic, sunt cu adevarat o doamna pe cand despre tine nu pot spune ca esti un domn dar asta nu mai conteaza.
Sa fi tu sanatos ca nu ma doare niciunde de comentariile tale, este dureroasa nebagarea de seama si te inteleg, ai vrut sa fi si tu in centrul atentiei si ai reusit.
pupici celorlalti (se stiu ei)
0
08-01-2009, ora 22:05
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
;)))))))))))))))))))
Alisuk m-ai dat pe spate!!Doamne cat am ras!!
Florynel31 cred ca vrea sa se bage sub pielea arenei dar nu prea stie cum sa faca, nu are tactica si din cauza asta se tot infige cu dintii din anumite locuri ;))))))))) Florynel31 ai grija pe unde umbli cu dantura, ca parca vad ca vrei nu vrei ajungi la dl.dr maseluta2002 ;)))))))))))))))))))))))) Daca te doare ficatul ia niste "buline" de cap ;)))))))))
Va pupic dragii mei (SE STIU EI CINE!!)
0
09-01-2009, ora 09:57
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Multumesc tuturor celor care m-au sustinut aici, sunt cei mai dragi pt mine si asa vor ramane.pupici
0
09-01-2009, ora 12:09
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu ai pt ce arena!!Prietenii la nevoie se cunosc ;))
0
09-01-2009, ora 16:31
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Esti o scumpa Arena...te-am sustinut pentru ca ai meritat, m-am si amuzat de comentariile unora foarte amuzante (imi cer scuze daca v-a deranjat acest lucru)!

Pup Jackie, Arena&Alissia! :-)
0
09-01-2009, ora 17:04
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nick cum sa ne deranjeze??Toata lumea s-a amuzat!Inclusiv Florinel ;))) Din taraboi am dat-o in glume ;))
Pup
0
09-01-2009, ora 18:16
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Sal la prietenii mei !
Jakie, cred ca lui ii trebuie niste "" puline "" si nu buline si nu de cap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nu o avea de unde sa le procure si incearca pe forumul asta de """"sexologie"""".
Are, sunt pe aci, stai linistita ca veghez !
Pup si eu Niku!
0
09-01-2009, ora 19:49
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Ce simt al umorului ai ali39! Ca si bunica mea.Diferenta e ca ea nu rade singura la glumele ei.Eu nu pup pe nimeni, na!!!
0
09-01-2009, ora 20:28
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Florynel31, mai tie iti place sa calaresti dupa cum vad!!Ai grija sa nu sari calul ;)
0
09-01-2009, ora 20:29
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Florynel31 lasa ca ne pupam intre noi!!!!!!!!
Pup arena
Pup Alisuk
Pup Nick
naaaaaaaaaaaaaaa sac sac ;))
0
09-01-2009, ora 21:12
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Nici eu nu rad singura la glumele mele ca nu stiu pe aci vreuna de-a mea!
Spune-o tu, uimeste-ma !
Si daca tu nu pupi pe nimeni , mare scofala, te pupam noi pe tine k sa-ti dovedim ca suntem omenosi !
Na !!!!!!!!!!!!!!!
0
10-01-2009, ora 12:37
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Doamne.hai ca sunteti foarte tari!
Alisuk, glumele tale sunt cele mai tari, crede-ma...eu eram de multe ori pe punctul de a ma mictiona pe mine!

Florynel, bunica ta este foarte tare daca are simtul umorului foarte dezvoltat...rade si dansa de propriile glume, te asigur, este normal. Intotdeauna un om ori in timpul in care spune gluma, ori dupa ceva timp, face o introspectie si este inevitabil rasul pentru ca este un sentiment propriul omului, fiziologic si intotdeauna onomatopeic...ca nu o vezi tu ca rade (...) !

Sunteti foarte tari doamnelor, ii multumesc lui Dumnezeu zilnic ca v-am intalnit!

Eu va pup cu mare drag pe toate, iar pe Florynel il salut si ii doresc sa aiba mai mult simt al umorului pentru a putea face diferenta clara intre gluma si mustrare!

:) ;)
0
10-01-2009, ora 13:14
florynel31
Nu este medic/terapeut
florynel31
Bine copii, eu o sa ma opresc aici, ca a vazut nevasta-mea ce...piese de teatru redactam noi aici mi-a cam facut parul cretz.Imi pare bine ca v-am cunoscut.De langa cetatea lui Stafan, de la Suceava, cu respect va saluta Florin.Multa sanatate tuturor!
0
10-01-2009, ora 16:10
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Vai Florynel31 ai imbulinat-o ;)))))))))))))))))))))))))) TE-a prins sotia!! ;))))))))))))) Nici nu vreau sa stiu cum iti sta COAFAT ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vai deci nu mai pot!!M-a dat pe spate de ras faza asta ;))))))))))))))))) huh
Oricum, ca sa te incurajez un pic, eu am o vorba:barbatul care nu se teme de sotie, nu este barbat!! ;))))))))))
OH GOD
Sunteti fenomenali!!
Va pup
0
10-01-2009, ora 21:36
spartan
Nu este medic/terapeut
spartan
Doamnelor si Domnilor va multumesc pentru raspunsurile date care nu stiu daca au fost mai mult de 10 iar pana la 52 =)))))) caterinca maxima :D din pacate Florin a iesit cel mai sifonat din altercatie :( sory Florin.
Sunteti tari ;)) nu credeam ca topicul meu o sa fie asa de comentat chiar daca nu pe subiectu meu.
Va MULTUMESC si tineti-o tot asa :D
0
10-01-2009, ora 22:29
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
spartan hai lasa ca i-a placut ;)) Sifonat nu a iesit Florin ci doar cu parul facut permanent ;))))))))))))))))))))))))
Pai daca pleaca Florin nu mai avem cu cine sa facem ratting ;)))))))))))))))) in acest topic of course ;)
0
10-01-2009, ora 22:38
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
"eu eram de multe ori pe punctul de a ma mictiona pe mine!" doamne Nick am ras cu lacrimi!!!
0
10-01-2009, ora 23:12
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Florynel a scapat de mersul la hair-stylist ;) Sorry!

Jackie, ma bucur ca ai ras, dar iti imaginezi cat am ras eu de am aterizat cu viteza luminii la baie?! mai aveam putin si...numai datorita glumelor voastre!

;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
0
11-01-2009, ora 22:28
spartan
Nu este medic/terapeut
spartan
Fratilorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr revin :|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:| pretena imi zice ca iau zis mai multe persoane ca sa ingrasat la fata si ca ii vine foame din 3 in 3 ore dar cand se duce sa manance ii vine greata :(:(:(:(:(:(:( vorbesc foarte serios ma jur :(:(:(:(:( ce sa fac????????:((:((:((:((:((
0
11-01-2009, ora 22:34
spartan
Nu este medic/terapeut
spartan
Si ii vine si pofta ii lasa gura apa :((:((:((:((:(( Doamneeeeeeeeeeee ~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~(X~(X~(X m-am saturat de sex desi nici nu am inceput numai vreau pana la nunta ~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X(~X~X(
Acum 10 zile pana ar trebui sa ii vina stop sar putea sa fac eu stop :(:(:( sper sa numai comentati greselile mele si sami dati sfaturi :(:(:(
0
12-01-2009, ora 01:47
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
spartan pai acum ce sa zic...sa isi ia un test de sarcina si sa il faca dimineata la prima urina ca este mai sigur!Daca v-ati jucat u focul...
0
12-01-2009, ora 09:28
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
.si daca testul este negativ, sa mearga la medic pt.recomandarea unor anticonceptionale, altfel.o sa stati tot cu "frica-n san".
0
12-01-2009, ora 09:36
nikii6
Nu este medic/terapeut
nikii6
Stai ca m-am zapacit, pai daca nu ai dezvirginat-o cum a ramas insarcinata?Spui ca nici nu ai inceput sa faci sex.
0
12-01-2009, ora 10:04
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pai de ce puiule ii e greata? Totusi ati facut si sex normal si neprotejat? Ca altfel nu s-ar putea sa ramana!
Spune-ne si tu mai multe !
0
12-01-2009, ora 12:52
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Ma gandesc ca poate o fi gresit baiatul intrarea si nu si-a dat seama ;)))
0
12-01-2009, ora 19:53
spartan
Nu este medic/terapeut
spartan
Pfffffff am spus la primul post tot.
Mai repet odata.
Doar in fund am facut "sex" ca si eu sunt virgin si m-am ejaculat repede si acum nu mai stiu daca a curs si pe ea, in ea.pentru ca am scos foarte foarte repede penisul si am pus si mana sa numai curga, marog stiu ca sunt penibil dar :| asta e am gresit acum trebuie sa suport, deci acum sper ca m-am facut inteles :(.
Deci se poate sa ramana daca a curs foarte foarte foarte foarte putin???
Mersi jaquelinne si arena pentru sfaturi o sa ii zic de acel test !
0
12-01-2009, ora 21:51
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
spartan, nu poate sa ramana insarcinata in felul asta in nici un caz!!
0
14-01-2009, ora 09:43
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Lasa ca nu esti penibil, se mai intampla.
Eu una iti spun k gravida n-are cum sa fie, e imposibil din ce spui tu, poate are alte probleme si asa interpretezi tu, pt k esti prea stresat.
Linisteste-te, o sa vezi ca ii vine ciclul.
Si, un sfat iti dau, data viitoare cand veti fi pregatiti sa va jucati, hotarati-va ce aveti de facut. Daca vreti sa o faceti, o faceti, daca nu, nu.
Alis
Adaugă un comentariu / răspuns
479 comentarii 1 23 ..... 15 16 Înainte ›

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Clinicaon
Impotența, erecția slabă și ejacularea precoce pot fi rezolvate de către medicii noștri. Am tratat mii de pacienți, iar DISCREȚIA este asigurată! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •