Am nascut acum 4 luni... Sa fie o noua sarcina?
Buna ziua! Cine poate sa ma ajute cu un raspuns, va rog?... Peste o saptamana se vor implini 4 luni de cand am nascut un baietel, si tare imi este frica sa nu fiu din nou insarcinata, pentru ca am cam aceleasi simptome ca la sarcina pe care am avut-o, doar ca acum am si greturi toata ziua. in cazul in care sunt insarcinata, exista vreun risc pentru fat? Va suporta uterul meu o sarcina atat de repede? Astept cu nerabdare un raspuns.Va multumesc!
6 comentarii
Fa-ti un test de sarcina, de preferabil cu prima urina de dimineata. E ieftin la farmacie si poti afla pana ajungi la ginecolog pentru a sti sigur. Daca esti gravida, nu-ti face probleme, cunosc femei care au ramas gravide si la 6 saptamani dupa nastere si au avut o sarcina normala. Consulta-te cu ginecologul dupa sarbatori. Numai Bine!
Multumesc foarte mult pentru incurajare si raspuns. Cred ca maine voi face testul. Pana atunci stau ca pe ace. Sanatate!
buna ziua, mi-ati raspuns si mie la o intrebare dar totusi as vrea sa vb cu dvs mai multe despre bai sarate pt a ramane insarcinata, imi puteti da id-ul de mess?
poate cineva sa imi esplice si mie ce se intimpla daca ai mai putine celule albe? va rog di suflet
Buna myregeo! Daca te pot ajuta cu ceva, si mi-ar face mare placere, poti sa-mi scrii -*
(*modificat de administrator)
(*modificat de administrator)
BUNA ZIUA IMI SPUNETI SI MIE CE SE INTAMPLA DACA AI MAI PUTINE GLOBULE ALBE DECAT ROSII VA ROG DIN SUFLET.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 409Postinor?
- 5prezervativul s-a rupt... oare sunt insarcinata?
- 8ajutorrrr! Sunt insarcinata?
- 5uter mai mic reprezinta un risc pentru sarcina?
- 6sarcina cu anticonceptionale?:(((
- 18Am o mica durere de ovare. Sunt insarcinata?
- 1sterilitate
- 5test de sarcina - o liniuta, oare sint insarcinata?
- 10SARCINA???DA?sauNU!
- 3Am terminat blisterul yasmin si nu imi vine ciclul. Sunt insarcinata ?
- 3pot rămâne însărcinată cu lichid preseminal?
- 2sunt insarcinata?
- 1O eventuala sarcina!
- 0E posibil sa fiu gravida?
- 7Help.. sarcina?
- 6Sunt insarcinata?
- 2Am avut contact sexual protejat, dar am semne de sarcina
- 2Durere in zona uterului
- 6Va rog! Se poate sa fi ramas insarcinata sau nu?
- 0Este posibil sa fiu iar însărcinată?!?
Mai multe informații despre: Uterul sunt insarcinata?
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
