Amisulprida Lph 200 mg.
@ Krug
Luati Silimarina sau Liv 52 care sa va detoxifice ficatul.
Alte medicamente nu exista.
De cat timp sunteti in sevraj ?
Luati Silimarina sau Liv 52 care sa va detoxifice ficatul.
Alte medicamente nu exista.
De cat timp sunteti in sevraj ?
Are dreptate Clara, la mine amers perfect cu LIV 52! Silimarina este si ea de mare ajutor! Ar fi de ajutor si efectuarea TGP si TGO, ca sa vedeti daca exista un grad de afectare hepatica la acest moment! Daca transaminazele sunt crescute, trebuie multa odihna, fara efort fizic si intelectual, pur si simplu intins in pat si cu un regim alimentar de crutare. Totul va reveni la normal.
Liv 52, detoxificarea ficatului? nu exista alt remediu naturist?
Din cate inteleg pe aici... e ca antipsihoticele da mai mare depedenta fata de benzodiazepine.
Schimbarea unui antipsihotic cu altul antipsihotic poate complica lucrurile?
Din cate inteleg pe aici... e ca antipsihoticele da mai mare depedenta fata de benzodiazepine.
Schimbarea unui antipsihotic cu altul antipsihotic poate complica lucrurile?
Ce legatura are Liv-ul care e din plante si pentru ficat cu dependenta ?
Fiecare om reactioneaza diferit la fiecare antipsihotic.
Trebuie testat.
De ce vrei sa schimbi ?
Fiecare om reactioneaza diferit la fiecare antipsihotic.
Trebuie testat.
De ce vrei sa schimbi ?
Multumesc am luat liv si elimina putin dar nu de tot.Care este totusi
medicamentul contraefect din prospectul vechi solian.
medicamentul contraefect din prospectul vechi solian.
@ Krug
Nu am auzit sa se inventeze asa ceva.
Cand o femeie ia solian e pusa sa faca 6 luni pauza orice medicamente daca vrea sa se detoxifice si sa ramana insarcinata.
Nu am auzit sa se inventeze asa ceva.
Cand o femeie ia solian e pusa sa faca 6 luni pauza orice medicamente daca vrea sa se detoxifice si sa ramana insarcinata.
Puteti sa mai luati Polenolecitina, ajuta la regenerarea ficatului si la sistemul nervos, memorie etc. 20 lei la Plafar.
Oricum Solianul dv. trebuie inlocuit cu ceva. Fara antipsihotic riscati sa faceti episod si sa ajungeti la spital.
Oricum Solianul dv. trebuie inlocuit cu ceva. Fara antipsihotic riscati sa faceti episod si sa ajungeti la spital.
Deci liv-ul e din plante, am inteles.
As vrea sa-l schimb sa vad si alte efecte...Candva am incercat si zyprexa, dar din pacate nu mi-a placut efectul, poate si din cauza ca eram in episod.
As vrea sa-l schimb sa vad si alte efecte...Candva am incercat si zyprexa, dar din pacate nu mi-a placut efectul, poate si din cauza ca eram in episod.
@Krug
eu stiam de Romparkin ca elimina Solian din organism.citeste prospectul acestuia.
o zi buna.
eu stiam de Romparkin ca elimina Solian din organism.citeste prospectul acestuia.
o zi buna.
Romparkinul se da in sindroamele extrapiramidale (ticuri, tremuraturi, miscari involuntare) produse de neuroleptice.
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Ce se intampla daca un om normal ia antipsihotice?
- 1Cum adica si de ce?
- 34Ia cineva Quetiapina. Ingrasa? Puteti face efort fizic cu ea?
- 3A luat sau ia cineva Leponex, cum va simtiti? Cand se administreaza seara sau dimineata?
- 7Rispolept - dureri de cap
- 0Durere inima De ce
- 0Știe cineva dacă este posibil sa îmi facă rău invega de 9 mg?
- 12Nu simt nimic, nici bucurie, nici tristete, nici plictieseala, sunt ca o carcasa goala
- 3Risperidonă
- 3Anxietate - imi este greu sa ma trezesc, nu am aer suficient si nu pot sa respir bine
- 26Se mai găsește Zyprexa (olanzapina originală)?!
- 5Dacă iau Olanzapina injectabilă voi dormi mai puțin?
- 3Rispolept solutie orala
- 4Bipolaritatea și sarcina la femei
- 1Tulburare de opozitionism /sfidare
- 3Antipsihotic Rispolept solutie orala si Abilify
- 2Cofeina atacuri de panica
Mai multe informații despre: antipsihoticele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
