Am 14 ani si am avut o sinuzita, care se pare ca nu e vindecata complet

09-02-2019
Antonica Andrei
Nu este medic/terapeut
Antonica Andrei
Deci, am 14 ani si sunt o persoana foarte speriata cand vine vorva de sănătate, iar la orice mica afecțiune caut pe net, direct semn de cancer, nu mai dorm 3 zile.
Asa, acum 2 luni am fost la urgente pentru ca aveam niste amețeli oribile, acolo am făcut toate analizele si mi s-a spus ca o sa fac o viroza care produce amețeli si stări de confuzie exact ce aveam eu. Dupa cateva zile mi-a trecut starea de confuzie si viroza dar amețelile au rămas, au o intensitate mica, dar sunt si deranjează. Revenind la subiect acum 2-3 săptămâni am avut o sinuzita urata am luat o grămadă de pastile si am crezut ca am scăpat de ea, apoi nu am mai avut nimic, iar acum am o presiune foarte urata în frunte de vreo 4 zile episoade de febra, care e moderata si de 2 zile ma doare urechea stânga odată de 2 ori pe zi, am avut otita(acum un an) dar aceea a fost provocata de un aer conditionat si durerea era diferita fata de aceasta care ma supără acum. Când am fost la urgente mi-au spus cei de la orl ca am dopuri de ceara, am aflat ca ele imi ofera acea stare de amețeala.Dar cu presiunea in frunte ce sa fac?! Tata a zis ca o sa mergem la un orl-ist dar nu știu când pentru ca nu părea sa fie decis.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.