ameteli puternice + tiuit ureche + nod in gat

22-02-2013
cori82
Nu este medic/terapeut
cori82
Buna seara. Acum 3 saptamani am avut o ameteala puternica. Am luat un calciu si mi a trecut dupa doua zile ametelile au revenit. Am facut hemoleucograma, calciu, colesterol, ecografie, consult ORL, neurologic, EEG, RMN cerebral, radiografie plamani si totul a iesit bine, cu exceptia radiografiei la cervicala am mers la reumatolog unde mi sa spus ca am spondiloza cervicala la c5-c6, c6-c7 cu ciot. As dori sa stiu daca ametelile, tiuitul urechilor si mai nou simt un nod in gat pot fi de la aceasta spondiloza. La un consult oftalmologic anul trecut mi sa spus ca am astigmatism si port ochelari. Tensiunea este buna.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

20-01-2020, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Otosan
Otosan gel de gât Forte - Soluția naturală pentru ameliorarea durerilor de gât
Produs inovator natural ideal pentru ameliorarea simptomelor asociate cu iritarea gâtului datorită formulei sale speciale sub forma de gel ce formează o peliculă mucoadezivă activă în tractul faringian și laringian. Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce îmi dreg vocea întruna?
  • Amețeli frecvente - e normal să amețești zilnic? Despre cauzele amețelilor
  • Țiuit sau pocnituri în urechi - de ce apar zgomote în urechi?
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.