Dureri in piept
Bună seara. De aproximativ 2-3 săptămâni simt dureri, junghi in piept ce ma tine vreo câteva minute, parca ma striveste iar in acel moment nu pot respira, nu ma pot misca ca am senzația că, '' se rupe ceva'' si ma doare mana stânga, imi amorțește foarte repede. Nu știu daca au vreo legătură una cu alta. Nu știu ce sa fac, dacă ma poate ajuta cineva va rog, orice sfat e binevenit. Am 23 ani, sunt educatoare iar durerile nu pot spune ca au la baza stresul pentru ca am avut si vacanta si ma tin departe de muncă în vacanță.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 23durere in piept si in gat
- 18Disconfort si mici dureri in piept. Ajutor!
- 24am tbc?
- 9Senzatie de presiune pe piept
- 5Durere in piept, 20 de ani. URGENT!
- 10Dureri in piept...
- 1Dureri acute in piept
- 0Dureri in piept, dispnee si senzatie de arsura in zona sternului
- 0Semne atac de cord?
- 0Reflux gastric
- 1Boli pulmonare - disconfort in partea dreapta a toracelui
- 7Dureri in piept!
- 0Dureri si intepaturi in piept
- 2Durere in zona pieptului.
- 3Palpitatii și simptome ciudate
- 3Mă simt foarte rău.. insomnii, disconfort în piept, teamă că s ar putea întâmpla ceva cu inima
- 6Intepaturi in piept și durere in spate
- 5Arsuri si dureri in piept, dureri in spate
- 12Dureri in piept stanga si pe toata partea stanga a corpului
Mai multe informații despre: Durerea in piept durerile in piept
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
