Ma ustura de cand iau anticonceptionale

23-06-2013
isa4bella
Nu este medic/terapeut
isa4bella
Buna seara, incep prin a spune ca sunt speriata din pricina simptomelor mele. Iau yasmin de 10 zile iar partenerul meu a ejaculat in mine de 3 ori pana acum. Dar nu inteleg de ce ma ustura foarte tare imediat dupa si nu mai pot continua. Iar daca ma duc la toaleta imediat dupa act ma ustura de parca ma taie 100 de cutite. Tind sa precizez ca pana sa iau anticonceptionale si sa ejaculeze nu aveam nici un discmfort. Va rog sa imi dati cateva sugestii. Nu am momentan timp sa ajung la ginecolog..
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Schimbarea metodei contraceptive
  • Dereglari hormonale cauzate de anticonceptionale
  • Greseli in administrarea contraceptivelor
  • Contraceptivele orale - avantaje și riscuri
  • Contraceptivele hormonale pot crește riscul de depresie
  • Contraceptivele hormonale cresc riscul de suicid?
  • Greșeli în utilizarea pilulelor anticoncepționale
  •  
     
     
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.