tratament cistita virala... intarzierea menstrei

11-09-2009
mandra7
Nu este medic/terapeut
mandra7
buna ziua am si eu o problema cat se poate de majora.am fost diagnosticata cu cistita virala si am luat tratam TAVANIC si DRIPTANE si URICLAR.este posibil sa-mi intarzie menstruatia din cauza pastilor luate?
mentionez ca trebuia sa-mi vina de pe 5 ale lunii acesteia.va multumesc si astept raspuns urgent/
5 comentarii
0
12-09-2009, ora 19:05
Dr. Balcan Anisoara
Medicina de familie, Erbiceni, Iasi
Dr. Balcan Anisoara
Intarzie cam mult. Un test de sarcina ai facut ?
0
13-09-2009, ora 23:35
mandra7
Nu este medic/terapeut
mandra7
in primul rand va multumesc pt promptitudinea rasp dvs si mentionez ca pe 11 sept am facut un test de sarcina SURE CHECK care a iesit negativ.insa atunci inca mai luam DRIPTANE.am zis sa mai fac un test pe 17 sept sa vedem cum iese. va mutumesc
0
28-04-2010, ora 20:02
anonima19
Nu este medic/terapeut
anonima19
buna seara, am si eu o problema, , acum 4 luni mi-am inceput viata sexuala, ciclul menstrual mi-a venit in fiecare luna regulat la 28 de zile, dar, luna trecuta, in prima zi dupa menstruatie am avut un contact sexual, iar prietenul si-a dat drumul in mine, acum este o saptamana de cand trebuia sa-mi vina menstruatia si inca nici un semn, , de obicei ma durea burta si mi se intareau sanii, , acum nimic... am facut 2 teste de sarcina.ambele negative, insa a aparut ceva strain pentru mine, in fiecare dimineata cand ma duc la toaleta pe langa urina mai elimin si un lichid alb, , care este problema la mine?? poate fi vorba de sarcina? sau vreo infectie?
0
23-03-2011, ora 16:17
anaid24
Nu este medic/terapeut
anaid24
buna ziua,

am si eu o intrebare sunt racita si i au tavanic de 3 zile, menstruatia tb sa imi vina pe 17 luna martie mi a intarziat deja o saptamana.Daca sunt gravida ce efecte sunt asupra fatului de la tavanic?si daca e normal sa intarzie atat de mult de la antibiotic?
0
26-03-2011, ora 16:57
mihaelaiuli
Nu este medic/terapeut
mihaelaiuli
buna ziua! am si eu o problema, treb sa-mi vina pe ciclu pe 15 martie (am ciclu la 23-24 zile) si nu mi-a venit. am doar dureri de spate si am facut si doua teste de sarcina ambele negative. as putea fi gravida? am facut sex inainte cu 2 zile de data cand treb sa-mi vina ciclu. nu stiu ce se intampla ?????
Adaugă un comentariu / răspuns

01-07-2021, ora 11:30
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Medic Chat
Întreabă un Ginecolog sau Urolog online
Rapid    Confidențial    Anonim
Cu Medic Chat ai peste 200 doctori din 40 specialități medicale.
Vezi doctori disponibili
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Cistita
  • De ce întârzie menstruația?
  • Dacă ai cistită îți poți infecta partenerul sexual?
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.