oboseala excesiva
buna, sufar de o oboseala foate mare, ma simt epuizata de cand ma trezesc pana adorm.am avut o lipsa de fier si am facut fier injectabil si dr de familie a zis ca este suficient fier in organism pt a ma sinti bine.dar eu nu ma simt deloc bine.a trecut 2 saptamani de la tratament si ar trebui sa imi refac analize.cand am inceput tratamentul an avut sideremia 28.Este oare alta problema sau sa las totul pe seama fierului.ar trebui sa imi fac alte analize, si cam ce anume?rog un raspuns
2 comentarii
O colega de facultate plecata din tara de 16 ani si stabilita in Los Angeles unde are o clinica si este un bun specialist in schemele de tratament pentru bolile grave, cancer, tumori, hepatita etc.Bolnavi care eu i-am recomandat pentru ai cere o schema de tratament sau vindecat in proportie de 98%.Deci pentru cei care aveti probleme grave apelati la dinsa.-*
Dr.Cosmin Badea
(*modificat de administrator)
Dr.Cosmin Badea
(*modificat de administrator)
O colega de facultate plecata din tara de 16 ani si stabilita in Los Angeles unde are o clinica si este un bun specialist in schemele de tratament pentru bolile grave, cancer, tumori, hepatita etc.Bolnavi care eu i-am recomandat pentru ai cere o schema de tratament sau vindecat in proportie de 98%.Deci pentru cei care aveti probleme grave apelati la dinsa.-*
Dr.Cosmin Badea
(*modificat de administrator)
Dr.Cosmin Badea
(*modificat de administrator)
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3probleme mari cu somnul. ajutor, va rog!
- 5Ameteala, obosela, panica
- 10test helicobacter pylori pozitiv
- 5inainte eram o persoana foarte activa, iar acum nu mai am pofta de nimic as sta in pat cand vin de l
- 5cam o luna si jumatate simt batai puternice ale inimii
- 3imi tremura mainile, ma simt mai obosit, nu mai sunt la fel de atent
- 4Tiroida?
- 3Stare de moleseala accentuata, lipsa de putere
- 6tbc, dureri de stomac, problema un gat (galben-verzui), oboseala imediata
- 7Am nevoie de ajutor! De la psihilogi in special..
- 6Completare 1 tratament insomnie
- 7transpiratie excesiva noctura insotita de frisoane, temperatura de 35 C, oboseala
- 5Oboseala aproape permanenta, o usoara dispnee, scaune modificabile zilnic + dureri abdominale
- 10Stare generala proasta inexplicabila
- 1E normal dupa 5 zile de tratament, sa obosesc?
- 18Ajutati-ma- Anxietate cu atacuri de panica
- 4dureri de cap groaznice zilnice, cam dupa ora 16.00-17.00
- 3Slabire generala
- 1Medicamente pentru inima ( diltiazem, aspenter, rosucard )
- 0Rezultat analiza GGT in valoare de 140
Mai multe informații despre: Oboseala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: