Acnee urata.
Buna dimineata! Va rog mult sa ma ajutati. Am suferit de la 12 ani de acnee. Timp de 6 ani am asteptat un miracol si sa treaca de la sine. Nu s-a intamplat asa. La varsta de 19 ani am ajuns la un dermatolog. Mi-a dat un antibiotic si o solutie cunoscuta cu litera Z. Mi-a trecut in acel moment. Nu imi venea sa cred ca scapasem. Ramasesem cu cicatrici pe fata. Am urmat un peeling chimic care le-a mai estompat putin. Acum am 20 de ani iar acneea a izbugnit din nou! Cum a venit vara cum m-am umplut iar. Ba ma mananca, ba ma dor. Nu sunt cosuri obisnuite sunt sub piele si au puroi se sparg.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Acnee dureroasa si purulenta
- 2acnee, va rog un tratament
- 4pete pe fata in urma acneei
- 17acnee severa chistica si pustuloasa
- 4Tot despre acnee...
- 0stiti produse antiacneeice?
- 5Vitamina B Complex poate cauza acnee?!
- 1continuarea tratamentului cu roacutane sau.nu ?
- 0acnee si piele care se cojeste
- 7Acnee rezistenta
- 0Acnee moderata
- 4Azitromicina pentru acnee.
- 6Umflaturi pe fata
- 0Bactroban Crema pentru stafilococi si acnee
- 0Flutasin pt acnee?
- 2Vreau o cura de detoxifiere pentru acnee
- 1Acnee, o parere despre..
- 2acnee chistica
- 1bubite albe pe fata si pe cap nu mai scap
- 2Acnee pe frunte
Mai multe informații despre: acneea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: