Aspectul pieli, problema testiculara, oboseala excesiva !

28-05-2019
CretuMadalin
Nu este medic/terapeut
CretuMadalin
Salut, Ma numesc Madalin Alexandru, am 22 de ani.De cateva luni de zile ma simt foarte obosit am momente in care ma trezesc dupa 8 9 ore de somn si nici nu imi vine sa ma ridic din pat, ma conatip foarte des+diaree, tot de cateva luni am o problema si la in testicul mi se.micsoreaza dupa isi revine la normal, doare la atingere in ambele Parti cel drept este se micsoreaza si este mai lasat. Aspectul pieli este galben temporar iar uneori revine la normal iar seara piele se vede alburie. Sper.ca am.postat unde trebuie daca nu imi cer scuze.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

20-01-2020, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Otosan
Otosan gel de gât Forte - Soluția naturală pentru ameliorarea durerilor de gât
Produs inovator natural ideal pentru ameliorarea simptomelor asociate cu iritarea gâtului datorită formulei sale speciale sub forma de gel ce formează o peliculă mucoadezivă activă în tractul faringian și laringian. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Oboseala de după-amiază ar putea avea legătură cu sistemul de recompensă de la nivel cerebral
  • De ce mă simt obosit tot timpul?
  • Obosit tot timpul - cauze medicale frecvente
  • Mă simt obosit deși am dormit bine - cauze posibile
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.