Buna ziua care ma poate ajuta cu o mica intrebare..despre anxietate depresie | Forumul Medical ROmedic

Buna ziua care ma poate ajuta cu o mica intrebare..despre anxietate depresie

21-10-2022
Yyyyyyys
Nu este medic/terapeut
Yyyyyyys
cum imi pot da seama daca am anxietate/depresie... simtome ceva ma simt ciudat asa o stare ciudata nici nu stiu cum sa le explic parca nu s eu ala.vechi care eram acum 3 luni.. Ma chinuie starile astea ciudate.. Care ma poate ajuta va rog eu
7 comentarii
1
21-10-2022, ora 16:10
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Faceti orientativ test de depresie sau test de anxietate online sau mergeti la un psihiatru, psiholog.
1
21-10-2022, ora 16:32
Yyyyyyys
Nu este medic/terapeut
Yyyyyyys
mai exact pe ce site??? pot sa fac acel test
1
21-10-2022, ora 17:42
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Pe ce site doriti. Dati cautare pe Google test de anxietate, test de depresie.
1
22-10-2022, ora 03:16
360
Nu este medic/terapeut
360
zung self rating depression scale... daca il gasesti pe net
1
22-10-2022, ora 09:52
Yyyyyyys
Nu este medic/terapeut
Yyyyyyys
mersii
1
25-10-2022, ora 05:19
Psiholog Niculina Ciuperca
Psihologie, București
Psiholog Niculina Ciuperca
Un diagnostic sigur îl puteți afla numai într-un cabinet pus de un psiholog clinician cu experiență sau psihiatru, pentru că pot fi simptome care se întâlnesc la mai multe tulburări și aveți nevoie de un diagnostic precis ca să vedeți ce urmați în continuare. E important să și rezolvați problema nu numai să vă puneți un diagnostic.
1
30-10-2022, ora 11:52
eva.unicat
Nu este medic/terapeut
eva.unicat
https://www.la-psiholog.ro/teste-psihologice/test-screening-pentru-depresie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • ExerciÈ›iul fizic, o opÈ›iune viabilă pentru ameliorarea depresiei È™i anxietății la tineri
  • Terapia prin umor poate reduce simptomele depresiei È™i anxietății
  • ComparaÈ›ie între efectele sportului È™i efectele antidepresivelor în ameliorarea depresiei È™i anxietății
  •