Prozac.E bun?
Medicul meu tocmai mi-a schimbat venlafaxina pe Prozac.Pentru ca nu ma simteam bine.E bun Prozacul?Ce parere aveti de el?A mai luat sau mai ia cineva de aici acest medicament si i-a facut bine?E bun?
Eu il iau pentru tulburare obsesiv compulsiva.
Nu am mai luat niciodata pana acum.
Eu il iau pentru tulburare obsesiv compulsiva.
Nu am mai luat niciodata pana acum.
2 comentarii
Sotul meu ia de 20 de ani Prozac si ii e foarte bun. Incearca-l cu incredere. Altfel nu ai de unde sa stii. Fiecare om e un univers.
Dar e sedativ cumva?Ca vad ca mi-e cam somn desi am dormit destul.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Tratament Serlift
- 3Despre Rispolept solutie orala 1mg
- 13Zyprexa + Alcool
- 0Gabapentin
- 3Probleme dupa marirea dozei
- 2Olanzapina folosita de adolescenti
- 57Brintelix/Trintelix
- 48Simptome ciudate, Velafaxina de 75
- 37Ajutati-ma, am tulburare de panica generalizata si depresie. Sunt gravida in 7 saptamani
- 3Crestere in greutate de la tratament psihiatric
- 0Durere inima De ce
- 0Olanzapina
- 2Ketonal combinat cu alprazolam ?
- 3Halucinatii
- 29Haloperidol in doza mica 1.5-3mg/zi in loc de anitpsihotice atipice gen Abilify de 10mg
- 4Criza olanzapina
- 9Interactioneaza antialergicul aerius cu antipsihoticul risperidona?
- 5Inlocuire Rivotri cu Bromazepam
Mai multe informații despre: medicamente psihiatrice
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
