ma poate cineva ajuta?

13-07-2011
angel@22
Nu este medic/terapeut
angel@22
sal, am si eu o intrebare!! am prieten de 2 ani si ceva timp in urma am devenit mai apropiati, adica am facut dragoste..astfel a continuat citeva luni..acum sunt departe de el si posibil pe vreo 2 ani.. Intrebarea mea este ca voi putea cumva sai demonstrezi cind am sa ma intorc peste vreiun an sau 2 ca n-am avut cu nimeni nimik (adica nu mam culkat cu nimeni si ca am fost fidela).stiu ca el are incredere in mine, dar as vrea sa stii..poate sunt ceva schimbari cu sinii sau se va ingusta vaginul?? nu stiu, , , orice..va rog frumos sa ma ajutati
nu am de gind sal insel cal iubesc foarte mult si el pe mine tot, dar totusi sunt curioasa sa stiu, ca cind am plecat el mia zis ca se va cunaste daca am avut cu cineva ceva sau nu...
va multumesc mult
4 comentarii
0
13-07-2011, ora 23:52
lory italia
Nu este medic/terapeut
lory italia
in primul rand daca va iubiti trecetu peste orice
da o sa te mai strangi un pic in vagin daca nu mai ai relatii mult timp
multa sanatate
0
13-07-2011, ora 23:55
floare albastra
Nu este medic/terapeut
floare albastra
Pai daca are incredere in tine, nu inteleg de ce iti faci probleme, cum ai zis e posibil sa se si ingusteze vaginul si asa o sa-si dea seama ca ai fost cuminte..
0
14-07-2011, ora 00:05
angel@22
Nu este medic/terapeut
angel@22
am prietena care deasemena si ainceput viata sexuala mai inainte, iar apoi din anumite motive, sau despartit, si na avut cu nimeni nimik vreun an de zile..iar apoi cind sau impacat mia zis "ca fost ca si prima data doar ca fara singe", waww da eu nu vreau sa mi aduc aminte de prima data, a fost srtasnic nu mia placut delok, si in momentul acela miam zis ca gata a fost prima si ultima data, si chiar ma suparasem intro orecare masura pe iubitul meu (crizind ca intro oarecare masura el este de vina de toate) asa a fost si a doua oara si a3 ea, pe urma a mers mai bine.
0
30-09-2011, ora 22:30
amelia cristina
Nu este medic/terapeut
amelia cristina
daca te iubeste si tu nu ii dai semne sa creada ca l-ai insela o sa fie linistit iar in ceea ce privesc schimbarile o sa ti se stramteze vaginul daca nu o sa ai contact asa mult timp
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.