cure de slabire
dupa o cura de slabire mi s-au lasat sanii.Ce pot sa fac sa le redau forma?inainte erau foarte frumosi si nu aveam nev de sutien in permanenta...va rog mult sa-mi dati un sfat.!..
1 comentarii
Poti sa incerci prin exercitii de fitness pt bust si creme dar daca nu au efect nu-ti ramane decat sa accepti situatia sau sa apelezi la un chirurg estetician.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 14Apa e buna pentru dieta?
- 3as vrea sa slabesc 5 kg
- 7Alimentatie sanatoasa-dieta
- 6vreau sa slabesc cat mai repede si sa nu ma mai ingras la loc
- 5solicit o dieta personalizata
- 6dieta personalizata dupa nastere, AJUTOR!!!!
- 4prea multe kg...prea putina vointa.prea multe diete si prea putine rezultate...
- 15trebuie sa slabesc 40 kg, ajutati-ma va rog
- 10voi cum ati reusit sa slabiti?
- 3Ce sa fac sa dau jos 4-5 kg cat mai rapid?
- 7Am 80 kg si 1, 56 si as vrea sa slabesc
- 3Cum slabim cel mai bine
- 5un regim al dr.Mihaela Bilic nutritionst
- 1Vreau sa slabesc 15 kg.
- 5Program pentru slabit cu mancare gata preparata
- 4buna... e o sansa sa slabesc?
- 1ma ingras.cum pot sa slabesc?
- 3Dureri mari de cap in timpul dietei
- 9slabit, caderea parului
- 1fara zahar
Mai multe informații despre: cura de slabire
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: