postinor si alcool
3 comentarii
am luat postinor in data de 31.05.2008 la 8 ore de la contactul sexual si cea de-as doua pastila la 12 ore dupa cum scria in prospect si nu am avut nici o sangerare si inca nu mi-a venit ciclul menstrual si suntem pe data de 20.06.2008 si de 3 zile simt o tensiune in sani.e posibil sa fi ramasa insarcinata desi am luat postinor in timp sau e posibil sa fie dereglari din cauza pastilei?ce ma sfatuiti?
postinorul influenteaza ciclul menstrual...este posibil sa fie o dereglare din cauza pastilei.
sa nu mai luati postinor si sa nu va bazati pe el niciodata, am luat si eu si in timp util si am ramas insarcinata, nu aveti incredere in aceste pastile sunt facute doar sa faca bani pe ele dar nu sunt bune de nimic si medicul meu mi-a confirmat asta
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Probleme cu alcoolul
- 3revin :( inca nu mi-a venit
- 89Postinor si efectele sale adverse
- 6o senzatie ciudata, o perdea in fata ochilor
- 3postinor dupa aproape 70 ore... + sangerari prelungite
- 4postinor 2 urgent!
- 8Postinor 2 si marvelon 21
- 3pilula uitata - postinor 2
- 5Se poate sa fiu insarcinata?
- 4Menstruatia dupa Postinor.. cand trebuie sa vina?
- 5Postinor, menstruatie dereglata = sarcina?
- 6Efect Postinor = menstruatie intarziata?
- 7cum sa-mi conving sotul sa bea cu masura?
- 5prezervativul rupt, postinor 2.. sarcina?
- 4mai exista risc de sarcina?
- 0Mahmureala
- 6beau zilnic 2 l de bere
- 11postinor - va rog din tot sufletul sa ma ajutati!
- 4Reactie adversa - Postinor 2
- 5Sotul meu nu recunoaste ca este alcoolic!
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
