si eu vreau sa slabesc..
am 25 de ani, 1, 65 inaltime, iar greutatea mea variaza de la o zi la alta, azi pot avea 52, 5 kg, iar maine 54, nu inteleg de ce..incerc sa mananc normal si sa fac si putina miscare.
2 comentarii
esti la o greutate normala
nu vad de ce vrei sa slabesti
nu vad de ce vrei sa slabesti
Variatiile de greutate la perioade atit de scurte de timp sunt datorate sau cantrului sau periodei din zi diferta la care te cantaresti sau retentiei de lichide (baut mai mult, mancat mai sarat, sau pur si simplu perioadei din ciclu in care te afli -lo ovulatie si cu cateva zile inainte de menstra -femeile retin mai multe lichide datorita hormonilor care sunt in cantitate mai mare). Daca vrei sa inveti sa mananci sanatos siechilibrat poti sa ma suni.-* dr.diana
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2As dori si eu daca se poate o dieta
- 4nevoie de parerea unei specialiste
- 5solicit o dieta personalizata
- 3dieta
- 2dieta personalizata
- 2se poate slabi fara nutritionist 25 kg?
- 3dieta personalizata
- 3Ce sa fac sa dau jos 4-5 kg cat mai rapid?
- 3reusesc mereu sa slabesc cand imi propun
- 4Slabirea la adolescent
- 3Am slabit dupa operatie
- 3vreau sa slabesc
- 2Vreau sa slabesc!
- 6Pastile de slabit?
- 3pierdere in greutate
- 3Lipsa diagnostic: cardio sau gastro sau altceva?
- 11Am reusit sa slabesc sanatos si fara efort mare... (30kg)
- 3Grup de suport pentru cei ce trebuie sa dea jos peste 40 de kg
- 2Cum ați slăbit?
Mai multe informații despre: Slabirea
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: