Anxietate cauzata de o fobie | Forumul Medical ROmedic

Anxietate cauzata de o fobie

12-06-2016
Maria65
Nu este medic/terapeut
Maria65
Am o anxietate care ma supara foarte tare..as vrea sa merg la un medic psihoterapeut in ploiesti, dar nu stiu la cine sa apelez. Imi puteti recomanda pe cineva, va rog?
3 comentarii
0
12-06-2016, ora 12:21
Psiholog Roxana Alina Olaru
Psihologie, Bucuresti
Psiholog Roxana Alina Olaru
Buna ziua,

Daca doriti sa veniti pana in Bucuresti (fiind aproape de Ploiesti) ma puteti contacta cu incredere.

Altfel, puteti intra pe site-ul Colegiului Psihologilor si sa vedeti cine profeseaza in Ploiesti: www.copsi.ro, in Restriul Unic al Psihologilor.
0
12-06-2016, ora 13:29
Maria65
Nu este medic/terapeut
Maria65
Nu sunt nici macar din Ploiesti, deci va dati seama ca Bucurestiul ar fi prea departe pentru mine. Am intrat pe site si am incercat sa descarc registrul psihologilor cu drept de libera practica, dar nu merge sa il deschid..
0
13-06-2016, ora 11:41
Psiholog Amza Jucan
Identitate neconfirmată
Psiholog Amza Jucan
Puteți încerca și aici http://www.la-psiholog.ro/ploiesti
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul