va rog... cine are aceleasi simptome sa ma ajute!

68 comentarii 1 2 3
0
26-10-2007, ora 00:00
brolin
Nu este medic/terapeut
brolin
Buna,
Am facut analiza la coloana si am o scolioaza dar spun doctorii ca de la asta nu trebuie sa am strile astea.Toti spun ca e pe fond nervos, astazi merg sa fac o analiza sa vad cirulatia singrlui in creier!@
0
loreung
Nu este medic/terapeut
loreung
sa imi spui si mie ce analiza ai facut
0
hilux
Nu este medic/terapeut
hilux
da am facut si la coloana acuma vreo luna si nu am nimica aspect normal scrie pe rezultat.La mine totul a inceput acum aproximativ 2 luni cand am facut varicela. de atunci nu mai reusesc sa imi revin.
0
28-10-2007, ora 00:00
hilux
Nu este medic/terapeut
hilux
analizele de sange au iesit bine.
0
loreung
Nu este medic/terapeut
loreung
hilux.ce analiza ai facut pt circulatia sangelui in creier?
0
brolin
Nu este medic/terapeut
brolin
Loreung, eu am facut RMN si acolo se vede circulatia sangelui in creier, adica cum este fluxul sanguin pe artere!
0
22-05-2009, ora 22:21
filomena
Nu este medic/terapeut
filomena
loreung dar la bila ai facut analize? sunt cam aceleasi simptome si cand ai o bila lenesa.
0
25-05-2009, ora 08:34
loreung
Nu este medic/terapeut
loreung
am aflat acum anul trecut ce am...chiar arahnoidian la cap.acum e mai bine ca macar stiu dc sa ma tratez ;)
Adaugă un comentariu / răspuns
68 comentarii 1 2 3

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Proctoline
HEMOROIZI? FISURI ANALE? Tratament fără operație și fără internare!
Clinicile Proctoline sunt centre medicale specializate în tratarea eficientă a hemoroizilor și a fisurilor anale. Ne găsiți în 14 orase din țară! Detalii aici
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Hipertensiunea la vârsta adultă poate accelera declinul cognitiv la bătrânețe
  • Noi abordări terapeutice în colonul iritabil și constipația cronică idiopatică
  • Pietrele la rinichi ar putea crește riscul de AVC și boli coronariene
  • De ce apar pietrele la rinichi?
  • De ce apar frisoanele?
  • De ce apare amețeala?
  • Consumul crescut de cartofi, asociat cu un risc mai mare de hipertensiune
  • Muzica lui Mozart și Strauss pentru tratamentul hipertensiunii
  • Cofeina ar putea interacționa cu tratamentul hipertensiunii arteriale
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.