154 cm si 95 de kg si ma chinui de multi ani cu diverse diete

15-03-2008
taga
Nu este medic/terapeut
taga
buna fetelor,
am 38 ani, 154cm, si 95 de kg, ma chinui de multi ani cu tot felul de diete, fara rezultate dar acum am inceput cu regimul disociat si am dat 2 kg in 10 zile, astazi mi-am comandat slimball, am auzit ca au efect si iti dispare senzatia de foame, va rog sa-mi raspundeti daca a mai luat cineva?
3 comentarii
0
21-03-2008, ora 00:00
gabriella radu
Nu este medic/terapeut
gabriella radu
BUNA,
cauta pe google slimball...eu nu am luat, dar sora mea e 'fan' pilule de slabit, a luat mai multe tipuri, ultimul medic la care a fost i-a recomandat reductil ca fiind un medicament cu putine efecte secundare.a inceput sala, un regim dat de antrenorul personal si vad ca a dat rezultate!fi precauta cu dietele, poti capata o rezistenta la slabire, iti poti da peste cap metabolismul...incearca sa faci sport si sa ai o alimentatie cat mai naturala.eu sunt preocupata de nutritie si am gasit multe lucruri utile in carti si pe net dar trebuie sa fii selectiva pentru ca sunt si multe dezinformari.un medic nutritionist mi se pare cea mai buna solutie!MULT, MULT SUCCES!
0
22-03-2008, ora 00:00
taga
Nu este medic/terapeut
taga
buna gabriela,
iti multumesc pt sfat, trebuie neaparat sa apelez la un nutritionist pt ca deocamdata nu am reusit numai sa nu mananc paine grasimi si dulciuri in rest tot timpul am senzatie de foame, sper sa reusesc sa dau si cateva kg jos, de 4 luni am reusit sa ma las de fumat dupa 20 de ani, sper sa am mai multa ambitie si la mancat.
o zi cat mai buna
0
31-03-2009, ora 15:38
FORD
Nu este medic/terapeut
FORD
Buna. Sincer iti recomand sa faci fitness. Iti pot recomanda un antrenor si nutritionist care fata de ce am cunoscut isi da silinta sa faca ceva din tine. Daca doresti -.Si inca ceva ce m-a surprins la el, evita sa-ti dea pastile de slabit si totusi vad ca reuseste sa slabeasca multe persoane. Acum vezi ce reusesti. SUCCES
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.