ajutati-ma sa slabesc: am 79 kg si 1, 65 m

28-08-2007
mari_adi
Nu este medic/terapeut
mari_adi
am 26 de ani, 1, 65m si79 de kg.am o fetita de 1an si 4 luni si in timpul sarcinii am pus 20 de kg ajungand la 87 kg.am tinut ceva diete, am slabit un pic, dar vad ca ma ingras la loc.nu fac sport, dar m-am hotarat ca o sa merg la sala macar de 3 ori pe saptamana.sunt cam disperata.
5 comentarii
0
28-08-2007, ora 00:00
andreea2
Nu este medic/terapeut
andreea2
odihna, apa plata cu lamaie si fructeeee:)))...ciorba de varza, miscare, gandire pozitiva si..daca vrei ceva link-uri pentru info.despore ceva diete bunicele...anunta..o zi buna...
0
28-08-2007, ora 00:00
mari_adi
Nu este medic/terapeut
mari_adi
de odihna sunt satula pana peste cap, ciorba de varza n-o suport, de miscare am multa nevoie si de sprijin din partea voastra.dak ai ceva diete le accept cu placere.mersi ca mi-ai raspuns.
0
28-08-2007, ora 00:00
mari_adi
Nu este medic/terapeut
mari_adi
As dori si eu o dieta personalizata dak poate cineva sa ma ajute in acest sens, va rog mult.multumesc
0
30-08-2007, ora 00:00
andreea2
Nu este medic/terapeut
andreea2
pai mari_adi, am gasit ceva interesant, am si o carte draguta daca ai avea timp de ea...nu mi se par abureli de genul fii frumoasa ion 2 saptamani cu dieta noastra...un id ceva..o zi seara tuturo!!!
0
30-08-2007, ora 00:00
mari_adi
Nu este medic/terapeut
mari_adi
daca ai ceva ce m-ar putea ajuta iti dau id-ul:ady_ady468.multumesc pentru interesul acordat.o seara buna si tie
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Unde se duce grăsimea atunci când slăbim?
  • Interacțiunile sociale ar putea fi influențate de dorința de a slăbi
  • Aplicații care ajută persoanele supraponderale să reziste tentațiilor alimentare
  • Balon intragastric ce poate fi înghițit - cea mai recentă armă împotriva obezității
  • Cât de eficient este sportul pentru scăderea în greutate la femei?
  • Sărbătorile vă afectează greutatea? Cântarul nu vă spune chiar totul
  • Cum să găsești voința pentru a slăbi
  •