stari de anxietate si cred si fobie sociala care ma chinuie de ceva vreme | Forumul Medical ROmedic

stari de anxietate si cred si fobie sociala care ma chinuie de ceva vreme

16-10-2012
ioana_26
Nu este medic/terapeut
ioana_26
Buna ziua,
ma confrunt cu stari de anxietate si cred si fobie sociala care ma chinuie de ceva vreme.
Cunoaste cineva un terapeut bun din Sibiu?
Multumesc
3 comentarii
0
16-10-2012, ora 17:33
maria 123
Nu este medic/terapeut
maria 123
scrie pe google:"terapeut din sibiu"
si
vei primi raspuns
cele bune,
0
24-10-2012, ora 21:22
ioana_26
Nu este medic/terapeut
ioana_26
Si ai avut rezultate dupa ce ai participat la acest gen de terapie?Mie parca nu imi inspira incredere acest gen de terapie prin telefon... O sa iti trimit adresa mea de mail si te rog sa imi dai mai multe detalii si iti multumesc pentru mana de ajutor. Numai bine
0
16-01-2014, ora 15:50
dana1, 70
Nu este medic/terapeut
dana1, 70
Buna Ioana,
Nu stiu daca ti -ai rezolvat sau nu problema, Daca nu ai rezolvat si inca cauti un dr care sa te ajute,.iti pot recomanda eu pe cel cu care am facut psihoterapie Este adevarat ca nu este din Sibiu dar nu cred ca asta are importanta.Eu nu puteam iesi din casa din cauza senzatiior de rau, a senzatei de lesin, moarte iminenta etc.Dl dr mi-a fost recomandat de o foarte buna prietena care a facut psihoterapie pt o tulburare bipolara cu dansul la spital.Cum eu nu ieseam din casa a trebuit sa il contactez pe mess., si a fost destul de amabil sa facem psihotarapia acolo fara nici un fel de problema..Ca atare daca esti inca in cautarea unui psihoterapeut bun o sa te rog sa ma contactezi pe privat.Am uitat sa spun ca a fost singurul dr care nu m-a indopat cu medicamente anxiolitice ci le- a eliminat.Alegeerea iti apartine
iti urez multa sanatate
Deni
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
15-04-2016, ora 10:25
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Psihologi, psihiatri, psihoterapeuti
Recomandă un Psihoterapeut sau caută unul!
La-Psiholog.ro este un proiect ROmedic care vă prezintă peste 3900 de terapeuți din România. Avantajul acestui site este că pune mare preț pe recomandările pacienților. Găsiți prezentări detaliate ale serviciilor psihologice, citiți recomandări, vă puteți programa online. În plus, există o secțiune cu o mulțime de articole interesante și teste psihologice. Accesați site-ul