Priapism?
Bună ziua am 30 ani am urmat un tratament antipsihotice timp de 6 ani și am probleme de erectie, am fost la urolog ma consultat, mi-a făcut raza, a zis rinichi îs buni, vezica ii bună și mi-a făcut analize de urina și a zis ca totul ii bine da eu am probleme de erectie, ce e de făcut?
3 comentarii
Asa se intimpla din cauza tratamentului, daca citesti cu atentie in prospect printre alte simtome adverse apare si inpotenta. Tot la un medic psiholog cu competente sexologie si la un endocrinolog cu aceleasi competente sa te adresezi, inca esti tinar si nu trebuie sa stai.
Ai reusit sa intrerupi antipsihoticul foarte bine imi poti spune si mie te rog cum
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 1disfunctie erectila
- 2disfunctii erectile
- 1Probleme cu penisul
- 5V-a dat medicul sa faceti dopamina inainte de a da neuroleptice/antipsihotice ?
- 2Probleme cu penisul
- 1Scaderea nivelului de prolactina anuleaza efectul antipsihoticelor?
- 0Recomandare
- 8probleme cu ejacularea prematura si erectia?
- 5Cola
- 9Probleme grave erectie
- 6Disfunctii erectile
- 4Despre Antipsihotice si kg in plus
- 1Disfunctie erectilă ! Putin ajutor...
- 0Impotent la 25 de ani
- 3Ajutati-ma - nu am erectie sau nu reusesc sa o mentin
- 17Criza de medicamente antipsihotice din cauza războiului
- 6Masturbarea mi-a distrus viața!!!
- 8Posibil prolactina mărită de la antipsihotice?
- 2Invega/Parnido/Paliperidona
Mai multe informații despre: Disfunctia erectila antipsihoticele
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: